اخبار و مقالات

نکاتی در مورد دستگاه کنترل از راه دور موتورخانه

دستگاه های کنترل کننده

دستگاه های کنترل کننده :دستگاه کنترل از راه دور موتورخانه سیستمی که در همه خانه‌ها می‌تواند کاربردی و مفید باشد؛ امروز در این مقاله شرکت دانش بنیان تمام تدبیر در کنار شما است تا بهترین نوع این سیستم را تهیه کنید.

کاربرد‌های کنترل کننده موتورخانه از راه دور:

این دستگاه های کنترل کننده از راه دور کاربردی که قابلیت کنترل کردن موتورخانه از راه دور را دارد و وضعیت سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی منزل، ویلا، کارگاه‌ها، محل‌های کار، کارخانه یا هر جای دیگری را دارد. این سیستم را می‌توان با تماس یا اس ام اس کنترل کرد و هر نوع سیستم گرمایشی یا سرمایشی مثل انواع کولر‌ها، بخاری‌ها و … را خاموش یا روشن کرد.

دستگاه های کنترل کننده

کشاورزی و کنترل کننده از راه دور موتورخانه:

دستگاه های کنترل کننده کننده موتور خانه از راه دور، حتی می‌توانند در کشاورزی هم کاربردی و مفید باشند؛ به این صورت که شما با نصب این دستگاه روی موتور‌های آبی کشاورزی هر وقت خواستید با ارسال یک پیامک یا یک تماس تلفنی از راه دور آب را به داخل باغ کشاورزیتان هدایت کنید.

کار با سیستم‌ های کنترل کننده از راه دور با موبایل:

دستگاه های کنترل کننده از دور موتورخانه سیم کارت می‌خورد؛ پس به وسیله باند‌های مخابراتی که دارند کاربر می‌تواند با ارسال یک پیامک یا یک تماس به وسیله گوشی یک یا چند و سیستم را در منزل یا در هر جای دیگری کنترل و آن‌ها را خاموش یا روشن کند.

کاربرد‌های دیگر دستگاه های کنترل کننده ازراه دور:

این دستگاه کاربرد‌های خیلی زیادی دارد و داشتن آن برای هر جایی ضروری است؛ از جمله این کاربرد‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

_ کاربرد امنیتی ارسال هشدار برای کاربر در صورت ورود غیرمجاز.

_ ارسال هشدار توسط دستگاه در صورت ایجاد نقص فنی در هر کدام از دستگاه‌های متصل برای کاربر.

_ ارسال پیغام اضطراری در صورت بروز مشکلاتی مثل سرقت.

_ ارتباط از طریق تماس با کاربر در صورتی که مشکل حاد باشد.

_ دارای توانایی گرفتن ارتباط با دستگاه‌های مشابه خودش در صورتی که کاربر اصلی در دسترس نباشد.

_ دستگاه کنترل از راه دور موتورخانه همچنین توانایی اندازه گیری و بررسی پارامتر‌هایی مثل دما، رطوبت محیط، اندازه گیری لزجی سطح مایعات و جامدات، آلاینده‌های محیطی، گاز‌های قابل اشتعال در محیط و … را دارد.

با یک موبایل و سیستم کنترلینگ موتور خانه می‌توانید:

با داشتن یک دستگاه های کنترل کننده موتور خانه از راه دور، و متصل کردن آن به گوشی‌ تان می‌توانید کارهای زیر را بدون حضور در محل و با یک تماس یا پیامک ساده انجام دهید:

برای آشنایی با ویژگی های ترانسمیتر گاز آمونیاک کلیک کنید

_ کنترل و انجام باز و بسته شدن همه درب‌های محل.

_ اندازه گیری و کنترل پارامتر‌های دما، رطوبت و گاز‌های آلاینده در مرغداری‌ها، دامداری‌ها و گلخانه‌ها؛ و در صورت مشاهده مشکل، حل آن و اعلام هشدار با تماس .

_ کنترل و اندازه گیری حجم آب موجود و ذخیره سازی.

_ بررسی فاکتور‌های مورد نیاز در استخر‌های پرورش ماهی.

_ کنترل پارامتر‌های صنعتی در کارگاه‌ها یا کارخانه‌ها.

سیستم کنترلینگ موتور خانه از دور

مزایای استفاده از دستگاه کنترل از راه دور موتور خانه:

استفاده از دستگاه های کنترل کننده موتورخانه از راه دور، مزایای فراوانی دارد که پیش از این هم به آن‌ها اشاره کردیم. و مواردی که الان بیان می‌کنیم هم باید به آن‌ها اضافه کنید. از جمله این مزایا می‌توان به کاهش قابل توجه مصرف سوخت (15 درصد مسکونی و 40 درصد اداری)، ایجاد آسایش و آرامش برای ساکنین و کاربران، کاهش استهلاک و خرابی موتورخانه‌ها به خاطر کنترل بهینه کار کمتر، قابلیت کنترل و داشتن نظارت بر محیط از طریق شبکه LAN، عدم یخزدگی در ساعات غیر کاری و … اشاره کرد.

جمع بندی در مورد سیستم کنترل از راه دور موتور خانه:

در این مقاله سعی شد تمام ویژگی‌های مهمی که داشتن سیستم کنترل موتورخانه از راه دور را برای منزل یا محل کار ضروری می‌کند بگوییم و شما را در خرید آن راهنمایی کرده باشیم. شرکت دانش بنیان تمام تدبیر فقط بهترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌ها را برای مشتریان خود به فروش می‌گذارد.

برای خرید این دستگاه با بالاترین کیفیت و در عین حال با کم‌ترین قیمت به ما اطمینان کنید و چنانچه سؤالی در این مورد یا خرید هر تجهیزات دیگری برای کارگاه، کارخانه یا منزل خود دارید در قسمت نظرات برایمان بنویسید و ما را از پیشنهادت و انتقادات خود هم بی‌نصیب نگذارید.