صنایع نساجی

صنایع نساجی

  • کنترل و مانیتورینگ دما و رطوبت سالن های کارخانه های نساجی:

 شرکت تمام تدبیر دستگاه کنترل دما و رطوبت مدل THCM4 را برای کنترل سیستم تهویه در صنعت نساجی ارائه می نماید. این دستگاه ضمن اندازه گیری و ثبت دما و رطوبت ، فرمان کنترل به شیربرقی و پمپ و فن و دمپرهای سیستم تهویه برای تنظیم دما و رطوبت اعمال می نماید و درصورتی که دما یا رطوبت از حد مجاز خارج شود، فرمان آلارم را فعال می نماید. سنسور دما و رطوبت به کار رفته، از نوع Wet/Dry Bulb می باشد که بسیار دقیق است و با گذشت زمان دقت و حساسیت آن کاهش نمی یابد و مخصوص محیطهای صنعتی طراحی شده است.

 

  • نمایش و ثبت وضعیت کارکرد ماشین آلات نساجی :

مشاهده و ثبت سیگنالهای مهم هر ماشین یا فرایند نساجی ، معیاری برای سنجش کمی و کیفی آن می باشد. با ثبت شرایط کارکرد، می توان زمان های توقف و اشکالات را بررسی نمود و  با دریافت آلارم بموقع،  از بروز ضایعات جلوگیری کرد.


صنایع-نساجی

مانیتورینگ صنعتی چیست ؟

چنانچه مستحضرید در اکثر کارخانه ها ،دوربین های مدار بسته برای پایش ظاهری اتفاقات محیط کار استفاده می گردد، اما برای مشاهده و ثبت شرایط تولید محصول و وضعیت ماشین آلات، ابزارکار چیست؟ پاسخ این سوال ” سیستم های مانیتورینگ صنعتی” است.

بالا بودن ضایعات تولید، خرابی زود هنگام ماشین آلات وتاسیسات،سوختن ناگهانی الکتروموتورها، هدر رفتن انرژی، راندمان پایین و زیانهای ناشی از سهل انگاری پرسنل، از چالشهای مهم واحدهای تولیدی است. سیستم های مانیتورینگ صنعتی، راه حل موثر برای ردیابی و پیش گیری از این موارد می باشد.

ادامه مطلب

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *