ساختمانی

ساختمانی

اتوماسیون در صنایع ساختمان:

 

تامین تجهیزات:

  • شرکت تمام تدبیر به عنوان تامین کننده تجیزات اتوماسیون صنعتی حضور فعالی در صنایع ساختمانی داشته است و بیشتر در خصوص محصولات  شرکت Dwyer Instruments   آمریکا در صنایعی نظیر سیمان فعال بوده است.

 

نمونه پروژه:

 

  • کنترل و مانیتورینگ دما و رطوبت در تونل و یا سالن های خشک کن کارخانه های چینی و آجر

شرکت تمام تدبیر دستگاه کنترل دما و رطوبت مدل THCM4 را برای کنترل دقیق دما و رطوبت درسالن های خشک کن، ارائه می نماید. این سیستم یک دستگاه قابل برنامه ریزی توسط کاربر است و ضمن اندازه گیری و ثبت دما و رطوبت ، فرمان کنترل به شیربرقی و پمپ و فن و دمپرها را برای تنظیم دما و رطوبت اعمال می نماید و درصورتی که دما یا رطوبت از حد مجاز خارج شود، فرمان آلارم را فعال می نماید. سنسور دما و رطوبت به کار رفته، از نوع Wet/Dry Bulb می باشد که بسیار دقیق است و مخصوص محیطهای پر گرد و غبار همراه دما و رطوبت بالا می باشد.

 

  • کنترل و مانیتورینگ رطوبت خاک کاشی و سرامیک

شرکت تمام تدبیر نماینده انحصاری شرکت NDC Infrared Engineering    انگلستان  در ایران است.   این دستگاه برای اندازه گیری  رطوبت خاک کاشی و سرامیک بر روی نوار نقاله قبل ازپرس  مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم بسیار پیشرفته قادر است در هر ثانیه چندین بار رطوبت خاک را با دقت بسیار بالا و بدون تماس فیزیکی اندازه گیری نماید.


مانیتورینگ صنعتی چیست ؟

چنانچه مستحضرید در اکثر کارخانه ها ،دوربین های مدار بسته برای پایش ظاهری اتفاقات محیط کار استفاده می گردد، اما برای مشاهده و ثبت شرایط تولید محصول و وضعیت ماشین آلات، ابزارکار چیست؟ پاسخ این سوال ” سیستم های مانیتورینگ صنعتی” است.

بالا بودن ضایعات تولید، خرابی زود هنگام ماشین آلات وتاسیسات،سوختن ناگهانی الکتروموتورها، هدر رفتن انرژی، راندمان پایین و زیانهای ناشی از سهل انگاری پرسنل، از چالشهای مهم واحدهای تولیدی است. سیستم های مانیتورینگ صنعتی، راه حل موثر برای ردیابی و پیش گیری از این موارد می باشد.

ادامه مطلب

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *